Hakkımızda 

Tutkun Elektrik, İnşaat Sektörü ve fabrikaların elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere 1984 yılında şahıs şirketi olarak Mustafa TUTKUN tarafından kurulmuştur. Elektrik faaliyetlerinin tüm aşamalarında minimum maliyetler ile maximum çözümler yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan, rekabetçi stratejileri ile elektrik piyasasında hızla ilerleyerek kısa zamanda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Elektrik sektöründe yapmış olduğu tüm çalışmalarda düzgün ve kaliteli ekip ve ekipmanlarıyla hizmet veren Tutkun Elektriğin faaliyetleri arasında ; Proje, Mühendislik, Danışmalık, AG-OG elektrik tesisleri, Otomasyon, Akıllı Şebeke Sistemleri, Enerji Nakil Hatları, Şehir Şebeke Sistemleri, Sokak, Köprü, Otoban, Yol aydınlatma sistemleri, Trafo Merkezi kurulum sistemleri, TEDAŞ- BEDAŞ- AYEDAŞ Elektrik Dağıtım Şirketleri müşavirlik hizmetleri bulunmaktadır.

Tutkun Elektrik ; enerji sektöründeki tüm taleplere kısa zamanda çözüm odaklı cevaplar vererek, yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile pazardaki rekabetçi konumunu güçlendirmiş ve bunu sürekli kılmak için süreç ve sistemlerini kesintisiz olarak geliştirmek amacıyla piyasayı yakından takip ederek teknik bilgi-donanım konularında teknolojinin getirdiği tüm yeniliklere sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tutkun Elektrik olarak ;

Vizyonumuz; 

Elektrik enerjisi sektöründeki yaptığımız stratejik başarılar ve sektöre öncülük edecek projeler ile birlikte 2025 yılına kadar Asya, Avrupa, Afrika pazarlarına giriş yapmak ve Elektrik Taahhüt firmaları arasında Avrupa'da ilk 500, Türkiye'de ilk 100 firma arasına girmektir.

Misyonumuz;

Sahip olduğu mesleki ahlakından ödün vermeden, müşteri memnuniyetini esas alan firma yapısına, kısa zamanda gelişen teknoloji ve yeniliklerini de bünyemize katarak çalışmalarını sürdürmek.

a